Vzdělávací cyklus pro zdravé oči
trolík_1.jpg
Říká se - oči jsou oknem do duše. Také se říka, že dětská duše je čistá. Možná proto jsou dětské oči tak jasné, živé a zvídavé. V posledních letech ale čím dál více přibývá dětí, které již v útlém věku trpí očními vadami nebo bolestmi očí, zad i hlavy. Mnohdy je hlavní příčinou přetížení očí.
Vzdělávací cyklus pro zdravé oči hravou formou s názornými pomůckami seznamuje děti s tím, jak funguje lidský zrakový systém. Jeho účelem je naučit děti starat se o své oči tak, aby zůstaly zdravé. Dětský vyvíjející se zrak je velice citlivý na náročné změny v souvislosti s nástupem do školy a proto je potřeba ho chránit. Certifikované lektorky zlepšování zraku přirozenou cestou (Natural Vision Improvement) naučí Vaše děti technikám správného dívání se a relaxace pro oči, aby tak předešly vytvoření škodlivých návyků a udržely si kvalitní zrak po celý život.
Vzdělávací cyklus je vhodný nejen pro děti mateřských a základních škol, ale také pro učitele, vychovatele a rodiče, kteří vytváří pro děti v péči o zrak podnětné a bezpečné prostředí. Vhodným zázemím pro tento vzdělávací cyklus může být také mateřské centrum, nebo i jiné místo, kde mají rodiče dětí a těhotné maminky prostor dozvědět se více o možnostech prevence očních vad, naučit se zásadám zrakové hygieny a pečovat nejenom o zrak svých malých ratolestí, ale také o svůj zrak. Děti totiž nás, dospělé, kopírují. I to, jak zacházíme se svým zrakem. A mnohdy i to, jak se díváme na svět, na život, na sebe...

 
_______________________________________________________________________________________________________
 
_______________________________________________________________________________________________________
KONTAKTY:
Region Praha a okolí:
Dita Vávrová
dita@vonavaterapie.cz
+420 602 626 366
PhDr. Radana Kodetová
radanakodet@seznam.cz
+420 724 577 522
Ing. Dana Kopecká
kopeckadana@post.cz
+420 775 214 960
Region Jičín a okolí:
Dita Vávrová
dita@vonavaterapie.cz
+420 602 626 366
  
Slovenská republika a jiné regiony v Čechách:
Eva Krausová
eva.krausova75@gmail.com
+421 903 666 387
_______________________
blízko_2.1.jpg
blízko_1.JPG

Je krásné se dívat!

blízko_3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one