Pavel_1_1.jpg
Vystudoval jsem technickou optiku a během svého profesního života jsem se zabýval optickými přístroji, optickými metodami měření a lasery. V podstatě tedy světlem a vším kolem něj.
Před mnoha lety mě oslovila jóga a to nejen samotná fyzická cvičení, ale celá její filozofie. Odtud nebylo daleko k tradičnímu indickému systému léčení - Ayurvédě - a dále pak k cestám a metodám sebepoznání a sebeléčení.
Před dosažením padesáti let se mi postupně začal zhoršovat zrak a díky Haně Maslowské jsem se v té době seznámil s možnostmi zlepšení stavu vidění přirozenou cestou. Byl jsem v té době pracovně vytížený a cvičení jsem nepraktikoval a časem na ně úplně zapomněl. Osud tomu chtěl, že jsem se s touto metodou opět setkal v roce 2016. V té době jsem však již na čtení potřeboval brýle s více než dvěma dioptriemi. Absolvoval jsem šestidenní kurz u Meira Schneidera, který je jedním ze světových odborníků na zlepšení zraku přirozenou cestou a sám se tímto způsobem vyléčil z faktické slepoty. Po tomto semináři a pokračování ve cvičení jsem po půl roce snížil stav o jednu diotrii. Posílen tímto úspěchem, jsem v roce 2017 absolvoval lektorský kurz u Hany Maslowské  a následně jsem navštívil školu Meira Schneidera v Kalifornii a absolvoval zde třítýdenní lektorský výcvik. Naučil jsem se zde spoustu nových věcí jak pracovat na zlepšení svého zraku a na celkovém stavu svého zdraví a jak tyto poznatky a zkušenosti předávat dále.
Nabízím:
- individuální poradenství
- cvičení s očima v parku
- noční procházky
- jednodenní kurzy
- cvičení pro seniori, domovy důchodců...
- přednášky a workshopy pro firmy (i v angličtině)

 
Chiltern_1.jpg
________________________________________________________________________________________
certifikat H. Maslowska_1.jpg
certifikat Meir 2016_1.jpg
Cetifikat Meir Level 1 practitioner_1.jpg
________________________________________________________________________________________
poušť.jpg
blízko_1.JPG

Je krásné se dívat!

blízko_3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one