Akce lektorky_______ Dity Vávrové

Jednodenní kurz Praha Zahradní město
 
KDY:     ....... (sobota) 9,00 – 17,00 hod
KDE:     Klub K2, Ostružinová 9, Praha 10, Zahradní město
CENA:  1200,- Kč
Náplní tohoto kurzu je seznámení s funkcemi zrakového  systému,  a s tím, jak se o svůj zrak co nejlépe starat, aby vydržel v dobré kondici až do vysokého věku. Naučíte se, jak uvolnit napětí  při problémech s krční páteří, či bolestmi hlavy.

Otestujete si ostrost vašeho vidění a zjistíte, zda se díváte na svět skutečně oběma očima. Naučíte se základní principy zlepšování zraku přirozenou cestou, dozvíte se, jak aktivně relaxovat, zajistit svým očím správný metabolismus a stimulovat je, aby je zase začalo "bavit" dívat se na svět. Naučíte se plně využívat celý zrakový systém. Dopřejete odpočinku přetěžovanému centrálnímu vidění a procvičíte si periferii.
Aizen_8.jpg
Budete mít také možnost nahlédnout na to, jak Vaše mysl, životní návyky a způsob života ovlivňují zdraví Vašich očí.

S sebou:  pohodlné oblečení ( možno se převléci v šatně ), částečně budeme pobývat i venku, tak své oblečení přizpůsobte aktuálnímu počasí, ať Vám není zima, přezůvky, psací potřeby, malé zrcátko a tenisák
 
Drobné občerstvení ( čaj, káva sušenky, ovoce ) je v ceně kurzu.
 
KONTAKT :    Dita Vávrová, certifikovaná lektorka zlepšování zraku přirozenou cestou                  
                       +420 602 626 366
                       dita@vonavaterapie.cz
                       www.vonavaterapie.cz

 
Počet účastníků je omezen na max. 12 osob. 
Aizen_5.JPG
Aizen_7.JPG
Máme očka ke koukání, vidíme vše, žádné zdání,
aneb bojovka pro děti i rodiče s tajenkou a překvapením

 
V neděli 20. května 2018 se v Japonské zahradě Aizen v Říčanech v rámci akce "Zasaď si svůj strom" konal naučně zábavný program lektorek zlepšování zraku přirozenou cestou. Děti i dospělí měli možnost dozvědět se více o relaxačních a stimulačních cvičeních, které podporují dobrý zrak a dopřávají očím uvolnění a radost z dívání se. Po splnění úkolů na osmi stanovištích čekala úspěšné absolventy bojovky malá odměna. Celá akce proběhla za nádherného slunečného počasí v nesmírně příjemném areálu Japonské zahrady Aizen, plného stromú, kvetoucích rostlin, kuňkání žab v rybníčku a čarovných zákoutí, kde může člověk spočinout a pookřát.

Mockrát děkujeme uspořadatelům za pozvání a těšíme se na další setkání!
blízko_1.JPG

Je krásné se dívat!

blízko_3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one