Akce lektorek_______ Dany Kopecké a_____ Radany Kodetové

Jednodenní kurz - Praha 10

Jedná se o prakticky zaměřený seminář s důrazem na důkladný nácvik vybraných cvičení vztahujících se k relaxaci a regeneraci zrakového aparátu. 

Kurz je určen zejména (ale nejen) pro ty, kteří trpí refrakčními vadami (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus), syndromem suchého oka, bolestí či únavou očí, mají potíže s viděním za šera či mají zúžené periferní vidění. A samozřejmě pro všechny, kteří si chtějí uchovat zdravý zrak a vědět jak na to. Absolvování základního kurzu není podmínkou.
  
  
KDY:     ..... 2018 (sobota) 9:00 - 17:30 hod.
KDE:     Klub K2, Ostružinová 9, Praha 10, Zahradní Město
CENA:   1200,- Kč
Při registraci do 1. června je zvýhodněná cena 1000,- Kč/osobu.
Počet účastníků je omezen na max. 12 osob.
KONTAKTY:
PhDr. Radana Kodetová                   Ing. Dana Kopecká
+420 724 577 522                               +420 775 214 960

radanakodet@seznam.cz                   kopeckadana@post.cz
mapy_Zahradní město.jpg
V Klubu je k dispozici varná konvice, lednice a mikrovlnka. Pitný režim bude zajištěný po celou dobu (voda, čaj). Hned před Klubem K2 se nachází potraviny Tesco a vedle Klubu je příjemná asijská restaurace, kde se dá v klidu vychutnat oběd.

Nejlépe se sem dostanete ze stanice metra A Strašnická a odtud autobusem č. 188 nebo 154 do stanice Jesenická. Poté cca 2 minuty pěšky za OC Květ/Tesco. Případně ze stanice metra A Skalky do stanice Poliklinika Zahradní Město a odtud cca 1 minutu opět za OC Květ/Tesco.
Dana a Radana.JPG
Máme očka ke koukání, vidíme vše, žádné zdání,
aneb bojovka pro děti i rodiče s tajenkou a překvapením

 
V neděli 20. května 2018 se v Japonské zahradě Aizen v Říčanech v rámci akce "Zasaď si svůj strom" konal naučně zábavný program lektorek zlepšování zraku přirozenou cestou. Děti i dospělí měli možnost dozvědět se více o relaxačních a stimulačních cvičeních, které podporují dobrý zrak a dopřávají očím uvolnění a radost z dívání se. Po splnění úkolů na osmi stanovištích čekala úspěšné absolventy bojovky malá odměna. Celá akce proběhla za nádherného slunečného počasí v nesmírně příjemném areálu Japonské zahrady Aizen, plného stromú, kvetoucích rostlin, kuňkání žab v rybníčku a čarovných zákoutí, kde může člověk spočinout a pookřát.

Mockrát děkujeme uspořadatelům za pozvání a těšíme se na další setkání!
blízko_1.JPG

Je krásné se dívat!

blízko_3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one