Akce lektorek_______ Dany Kopecké a_____ Radany Kodetové

Jednodenní kurz - Praha 10 Zahradní Město

Jedná se o prakticky zaměřený seminář s důrazem na důkladný nácvik vybraných cvičení vztahujících se k relaxaci a regeneraci zrakového aparátu. 

Tento kurz je zaměřený na prohloubení znalostí ze základního jednodenního kurzu a důkladné procvičení jednotlivých očních cviků. Pro ty, kteří neměli možnost se zúčastnit základního kurzu si krátce povíme o metodě zlepšování zraku přirozenou cestou a probereme anatomii a fyziologii zrakového systému. Zaměříme se na zajištění cirkulace a harmonizace zejména v oblasti očí, což je pro náš zrak zásadní. Naučíme se uvolňovat danou oblast také s pomocí řízené relaxace a vizualizace. Zopakujeme oční cviky ze základního kurzu a navážeme dalšími oční cviky, kterým se budeme podrobně věnovat při praktickém nácviku. Probereme, jak můžeme tato oční cvičení začlenit do běžného života, aby se tak stala součástí naší každodenní praxe.
  
  
KDY:     15.9.2018 (sobota) 9:00 - 17:00 hod.
KDE:     Klub K2, Ostružinová 9, Praha 10, Zahradní Město
CENA:   1 200,- Kč
Při registraci do 1. září je zvýhodněná cena 1 100,- Kč/osobu.
Počet účastníků je omezen na max. 12 osob.
KONTAKTY:
PhDr. Radana Kodetová                   Ing. Dana Kopecká
+420 724 577 522                              +420 775 214 960

radanakodet@seznam.cz                   kopeckadana@post.cz
mapy_Zahradní město.jpg
V Klubu je k dispozici varná konvice, lednice a mikrovlnka. Pitný režim bude zajištěný po celou dobu (voda, čaj). Hned před Klubem K2 se nachází potraviny Tesco a vedle Klubu je příjemná asijská restaurace, kde se dá v klidu vychutnat oběd.
Dopravní spojení: nejlépe se sem dostanete ze stanice metra A Strašnická a odtud autobusem č. 188 nebo 154 do stanice Jesenická. Poté cca 2 minuty pěšky za OC Květ/Tesco. Případně ze stanice metra A Skalky do stanice Poliklinika Zahradní Město a odtud cca 1 minutu opět za OC Květ/Tesco.
 
Dana a Radana.JPG
Máme očka ke koukání, vidíme vše, žádné zdání,
aneb bojovka pro děti i rodiče s tajenkou a překvapením

 
V neděli 20. května 2018 se v Japonské zahradě Aizen v Říčanech v rámci akce "Zasaď si svůj strom" konal naučně zábavný program lektorek zlepšování zraku přirozenou cestou. Děti i dospělí měli možnost dozvědět se více o relaxačních a stimulačních cvičeních, které podporují dobrý zrak a dopřávají očím uvolnění a radost z dívání se. Po splnění úkolů na osmi stanovištích čekala úspěšné absolventy bojovky malá odměna. Celá akce proběhla za nádherného slunečného počasí v nesmírně příjemném areálu Japonské zahrady Aizen, plného stromú, kvetoucích rostlin, kuňkání žab v rybníčku a čarovných zákoutí, kde může člověk spočinout a pookřát.

Mockrát děkujeme uspořadatelům za pozvání a těšíme se na další setkání!
1
blízko_1.JPG

Je krásné se dívat!

blízko_3.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one